برای سئوی بهتر از جاوا اسکریپت دوری کنید

سایت های زیادی در سراسر جهان با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا طراحی شده اند که طرفدارن خاص خود را خواهند داشت و البته باید در نظر بگیرید که یکی از بزرگ ترین این سایت ها یوتیوب می باشد که از چاشنی جاوای قدرتمند و کاربردی استفاده کرده است

جلوگیری از نمایش کد های جاوا


برای سئوی بهتر از جاوا اسکریپت دوری کنید

سئو و جاوا اسکریپت میانه ی خوبی با یکدیگر ندارند

حتما شنیده اید که برخی سایت ها از پایه و اساس با سئو مشکل دارند و می توان گفت ساخت آن ها اگر به قصد دریافت بهینه بازخورد سئو باشد باید قید آن را زد و از آن فراری بود، یکی از این سایت ها وب های فلش می باشند که به هیچ عنوان مورد تایید شرکت گوگل و نتایج سئوی آن قرار نخواهند گرفت و می توان گفت دلیل آن نیز استفاده بیش از حد از صوت و بخصوص تصویر می باشد که برای ربات های نرم افزار این شرکت و هر جستجو گر و کاوش گر دیگری قابل درک نیست و بهتر است این گونه سایت ها را به صورت کامل فراموش کنید.

اما چگونه از جاوا اسکریپت در جا های ضروری استفاده کنیم؟

مسئله این جاست که استفاده از این زبان و قانون طراحی سایت به خودی خود به هیچ وجه بد نخواهد بود مشکل از زمانی شروع خواهد شد که شما از این زبان برنامه نویسی در جایی استفاده کنید که صفحه ی اصلی مطلب و یا صفحه وب شما می باشد، در واقع این کار می تواند آسیب بسیار زیادی به وب سایت شما بزند و شما را از نظر سئو به عقب بیاندازد.

پس تنها راه باقی مانده این است که فایل جاوا را فراخوانی کرده و بر روی صفحه ی اصلی و یا پست های وب سایت خود به صورت یک فایل درون کتابخانه ای مورد استفاده قرار دهید.

این می تواند تنها راه موجود برای استفاده بهینه و گوگل پسند از سورس ها و کتابخانه های جاوا اسکریپت در طراحی وب سایت شما باشد.

همین طور سعی کنید از تبلیغات کلیکی که از جاوا اسکریپت استفاده می کنند و به صورت مستقیم باید بر روی وب سایت شما قرار گیرند دوری کنید و یا حداقل از تعداد کم تری استفاده نمائید.

زیرا سئوی سایت شما و رتبه گوگل و الکسا را در دراز مدت دچار مشکل خواهد کرد و آسیب های جبران ناپذیری به سئو و میزان بازگشت پذیری سایت به خصوص در قالب موبایل ایجاد خواهد کرد.

همین طور کاوش گر ها و خزنده های گوگل نیز بسیار بر کد های جاوا اسکریپت که شرکت های تبلیغاتی استفاده غیر بهینه از آن ها می کنند حساس می باشد، همین طور از تبلیغات پاپ آن نیز استفاده نکنید درست همان تبلیغاتی که از سوی سایت های خریدار فضای سایت شما با پسوند JS در اختیارتان قرار می گیرد.

پس باز هم بهترین راه برای دریافت تبلیغات هدفمند و سالم بک لینک ها و رپرتاژ آگهی ها می باشند که می توانید از مرجع بکوریتی کمک دریافت نمائید!

فعال کردن جاوا اسکریپت


برای سئوی بهتر از جاوا اسکریپت دوری کنید


جاوا اسکریپت درست اگر استفاده نشود مانند یک کد مخرب می تواند وب سایت شما را در نتایج جستجوی گوگل تا حد زیادی به عقب بیاندازد/ 0 نظر / 53 بازدید